Anasayfa / Bitlis / Mutki’de Şubat Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Mutki’de Şubat Ayı Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

User Rating: Be the first one !

Mutki öğretmen evi toplantı salonunda Mutki Kaymakamı Mehmet KILIÇ başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ecvet LEVENTOĞLU, Şube Müdürü Sadettin Oral, tüm okul müdürleri, müdür yetkili öğretmenler ile Pdr, görsel sanatlar, müzik ve beden eğitimi öğretmenleri ile toplantı şubat ayı toplantısı yapıldı.

Toplantıda 2016-2017 eğitim öğretim yılı kısa bir değerlendirmesi yapıldıktan sonra; TEOG,  YGS/ LYS, devam devamsızlık, ara sınıflarda okuma-yazma bilmeyen öğrenciler, devamsız öğrenciler ile Okula kazandırılan öğrenciler, Okulların genel ihtiyaçları, YBO ve pansiyonların okulların genel durumu, ara sınıflar okuma yazma genel durumu, Okullarda hizmet alımı ve iş kur personellerin durumunu, Odun ve Kömür alımları, Eba’nın okulda kullanılması, değerler eğitimi ve daha bir çok konuları ele alındı.

Mutki Kaymakamı KILIÇ, ikinci dönemin daha başarılı ve verimli geçmesi için gerekli çalışmaları yaptıkları ve bundan sonraki süreçte de yapılması gereken bir şey varsa yapacağını dile getirdi. Toplantı Mutki kaymakamının iyi dilek ve temennileriyle sona erdi.

6 5

Hakkında Sadik Celebi

İlginizi Çekebilir

Mutki’de Sosyal Aktiviteler için Öğretmenler Toplantısı

Mutki’de Beden eğitimi, Görsel sanatlar ve Müzik Öğretmenleri Buluşmaları Toplantısı’na katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir