Anasayfa / Bitlis / Mutki’de Proje Toplantısı

Mutki’de Proje Toplantısı

Mutki ilçe Mili Eğitim Müdürü Ecvet Leventoğlu başkanlığında şube Müdürü Saadettin Oral ve proje ekibi ile beraber bilgilendirme toplantısı yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü okullarda yürütülecek yerel, ulusal, uluslararası projeler ve okullara yönelik yarışmalarla ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı İlçe Milli Eğitim Müdür Ecvet Leventoğlu konuşmasıyla başladı.

Mutki’de projelere ilgili çalışmaların arttırılmasının planlandığını belirten Leventoğlu “Bu yıl da tüm projelerde aynı özveri ve gayreti göstererek çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Elde ettiğimiz başarılarımızı koruyarak yeni başarılara imza atmalıyız” dedi.

Toplantıda ilçe okullarından son dönemlerde Mutki’de düzenlenen yarışmalarda başarı gösteren okulların çalışmaları öğretmenler ile paylaştılar. Mutki’de yeni projelere imza atmak için tekrar bir araya gelinmesi dilekleri ile toplantı sona erdi.

bbb

Hakkında Sadik Celebi

İlginizi Çekebilir

Mutki’de Sosyal Aktiviteler için Öğretmenler Toplantısı

Mutki’de Beden eğitimi, Görsel sanatlar ve Müzik Öğretmenleri Buluşmaları Toplantısı’na katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir