Anasayfa / Bitlis / Mutki’de Sosyal Aktiviteler için Öğretmenler Toplantısı

Mutki’de Sosyal Aktiviteler için Öğretmenler Toplantısı

Mutki’de Beden eğitimi, Görsel sanatlar ve Müzik Öğretmenleri Buluşmaları Toplantısı’na katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ecvet Leventoğlu, Okullarımızda yapılan sosyal ve sportif faaliyetler hakkında görüş alışverişi yapmak üzere Mutki öğretmenevi toplantı salonunda toplantı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ecvet Leventoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıda konuşan Leventoğlu,
Okullarımızda eğitimin yanında sportif ve sosyal aktiveleri içinde istediğimiz hedefi yakalamak, eğitim süreci içinde ortaya çıkan sorunlara hep birlikte çözüm bulmak, daha iyiye nasıl ulaşabiliriz noktasında siz öğretmenlerimizin fikirlerini dinlemek için toplanmış bulunmaktayız. Biliyoruz ki başarıya ancak ekip ruhuyla ulaşılır. Dedi.

Ayrıca Toplantıya katılan öğretmenlerin yaptığı ve yapacağı faaliyetler, egzersiz çalışmaları ve bundan sonra yapacağı faaliyetlerin planlanması ve uygulanması çalışmalarının paylaşılması; Yapılacak çalışmaların öğrenciler üzerindeki etkilerinin gözlemlenmesi ayrıca yeteneklerinin ortaya çıkarılması için rehberlik çalışmalarına katılması ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirme çalışmalarının yapılması ile ilgili görüş alışverişi yapıldı. Toplantıya katılan öğretmenlerin kendi okullarındaki sosyal ve kültürel faaliyetler hakkındaki çalışmaları paylaşıldı.
Toplantı sonunda destekleme ve yetiştirme kurslarında görev alan öğretmenler düşüncelerini, karşılaştıkları problemleri ve çözüm önerilerini birbirleriyle paylaştılar. “

Hakkında Sadik Celebi

İlginizi Çekebilir

Kaymakam Kılıç’tan Rektöre Ziyaret

Mutki Kaymakamı Mehmet KILIÇ ve beraberindeki heyet ile birlikte Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir