Anasayfa / Bitlis / Kaymakam Kılıç’tan Öğrencilere Karne

Kaymakam Kılıç’tan Öğrencilere Karne

Atatürk İlkokulu ve Ortaokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Mutki Kaymakamı Mehmet KILIÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ecvet Leventoğlu, okul müdürleri, idareciler ve veliler katıldı.
Kaymakam Kılıç, karne dağıtımı töreninden sonra öğrencilerle sohbet ederek, tüm öğrencilere başarılar ve iyi tatiller temennisinde bulundu.
Öğrencilere nasihatlerde bulunarak karnelerini dağıtan Kaymakam Kılıç, “Sevgili çocuklar bugün sizin için özel bir gün. Artık çalışma döneminden iki haftalık oyun dönemine giriyorsunuz. Sizler oyun çocuğusunuz. Çocuk, çocukluğunu yaşamalı. Öğretmenleriniz ve anne babalarınız size hayatta gerekli tüm donanımları vermeye çalışıyorlar. Şunu lütfen unutmayın ki hayatta sizi başarıya ancak çalışmak götürecektir ve bunu siz yapmalısınız. Bu ideali kendinize rehber edinirseniz göreceksiniz hem sizler hem de aileniz ve toplumumuz huzurlu olacaktır” dedi.
Velilere de çağrıda bulunan Kaymakam Kılıç,“Anne ve babalar olarak karne notuna göre öğrencilerinizi değerlendirmeyiniz. Öğrencilerin zayıfı olabilir ama bu notlar ikinci dönem çalışarak düzeltilebilir. Aile bireyleri olarak çocuklarımıza karşı ilgi göstermemiz lazım.” dedi.

Karne Dağıtımı 2

Karne Dağ4

20Karne d 6

Hakkında Sadik Celebi

İlginizi Çekebilir

Kaymakam Kılıç’tan Rektöre Ziyaret

Mutki Kaymakamı Mehmet KILIÇ ve beraberindeki heyet ile birlikte Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir