Anasayfa / Bitlis / Milli Eğitim’den Mutki Emniyet Amirliğine Taziye Ziyareti

Milli Eğitim’den Mutki Emniyet Amirliğine Taziye Ziyareti

İstanbul’da Beşiktaş-Bursaspor maçı çıkışı güvenlik tedbiri alan polislere yönelik hain saldırıya her kesimden tepkiler sürerken, Mutki İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve yöneticileri Mutki İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulundu.
Mutki İlçe Milli Eğitim Müdürü Ecvet Leventoğlu, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri Mutki ilçe Emniyet Amiri Ali Üzmez’i ziyaret ederek taziyede bulundular.

Milli Eğitim Müdürü Leventoğlu, Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret ederek hain saldırıda hayatını kaybeden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilediler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Leventoğlu, “Milletimiz ağır bir imtihandan geçiyor. Biz Allah’tan başka hiç kimsenin huzurunda diz çökmeyen bir inancın neferleriyiz. Terörün, destekçilerinin ve arkasındaki güçlerin üstesinden hep birlikte geleceğimizden şüphemiz yok. Bu alçaklarla mücadelede milletimizin vakarlı duruşu her şeyden önemlidir. Milletimizin böyle acıları bir daha yaşamaması dileğiyle bu alçakça saldırıyı gerçekleştirenleri ve arkasındaki güçleri lanetliyoruz. Saldırıda hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” dedi.
Mutki İlçe Emniyet Amiri Ali Üzmez ise ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirirken bir an önce ülkemizde huzurun sağlanmasını diliyorum “ şeklinde konuştu.

me2 me1

Hakkında Sadik Celebi

İlginizi Çekebilir

Kaymakam Kılıç’tan Rektöre Ziyaret

Mutki Kaymakamı Mehmet KILIÇ ve beraberindeki heyet ile birlikte Bitlis Eren Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir